• Bestuursleden en contactpersonen

      Het bestuur van DEV Doorn bestaat idealiter uit vijf à zes personen en geeft leiding aan de vereniging op het gebied van beleid. De voorzitter, secretaris en penningmeester vormen het dagelijks bestuur.
    • Bestuur DEV Doorn

    • Voetbaltechnische zaken

      FunctieNaamE-mail adresTelefoon
      Hoofd Opleiding Michel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl 06-13261022
      Onderbouw jeugdMelvin Steenbeekmelvin.steenbeek@gmail.com06-22836803
      Bovenbouw jeugdMichel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl06-13261022
      MeidenvoetbalDianne Hetterschijt dianne.hetterschijt@gmail.com 06-57265844
      Adviseur Hugo Langras langr1949@gmail.com 06-54791624
    • Accommodatie en Clubhuis

      FunctieNaamE-mail adresTelefoon
      Accommodatie en veldBart van den Brinkrvdbrink@caiway.nl06-24396743
      ClubhuisWim Kooningsw.koonings@kpnplanet.nl
      Roostermaker clubhuisbezetting Yvonne Kraay yvonne_kraay@icloud.com
    • Sponsoring

      FunctieNaamE-mail adres Telefoon
      LidPatrick Schrooten sponsorzaken@devdoorn.nl 06-52403927
    • Kleding en Materiaal

    • Functie Naam E-mail adres Telefoon
      Lid Arend van Ravenhorst ARavenhorst1964@kpnmail.nl 06-41510964
    • Ledenadministratie

    • Functie Naam E-mail adres
      Lid Roland Holdingaledenadministratie@devdoorn.nl
    • Jeugdactiviteiten

    • Functie Naam E-mail adres Telefoon
      Lid Tamara de Vries - Prij jeugd@devdoorn.nl
      Lid Saskia van Beek
      Lid Heleen Vigelius
      Lid Joyce van Aken
    • Functie naam E-mailadres Telefoon
      Wedstrijdsecretaris Ruud de Bruijn wedstrijdsecretaris@devdoorn.nl
    • Trainers en teammanagers

      DEV Doorn trainers+coaches 2022-2023
      Team Coach (naam) Coach (email) Coach (telefoon)   Trainer (naam) Trainer (email) Trainer (telefoon)
                     
      1e Rick Andeweg rickydelaserna@hotmail.com 06-51055589   Rick Andeweg rickydelaserna@hotmail.com 06-51055589
        Ad Spee adspee@hotmail.com 06-33131241   Ad Spee adspee@hotmail.com 06-33131241
        Nico Lantinga nicolantinga_3@hotmail.com 06-21851125   Andre Nell bombaah@gmail.com 06-46488298
        Rik Bakker            
                     
      2e Henk Kramer hkramer1960@hotmail.com 06-17910264   Henk Kramer hkramer1960@hotmail.com 06-17910264
                     
      O19-1 Harold Beuk haroldbeuk@ziggo.nl 06-44834888   Harold Beuk haroldbeuk@ziggo.nl 06-44834888
        Eus Coenen euscoe75@gmail.com 06-51252117   Eus Coenen euscoe75@gmail.com 06-51252117
                     
      JO 17-1 Teo v.d. Kolk teovandekolk@gmail.com 06-21211474   Michel v Aken michelvanaken@devdoorn.nl 06-13261022
        Michel v Aken michelvanaken@devdoorn.nl 06-13261022   Wim v Beek Wim-van-beek@live.nl 06-55367015
        Annelies Huisingh   06-21822264        
                     
      JO 16-1 Jos van Maurik josvanmaurik@gmail.com 06-40874991   Jos van Maurik josvanmaurik@gmail.com 06-40874991
        Hans Verschraagen h.verschraagen@wxs.nl 06-30804543   Hans Verschraagen h.verschraagen@wxs.nl 06-30804543
                     
      JO 16-2 Maarten Scherpenzeel maartenscherp@gmail.com 06-83566058   Maarten Scherpenzeel maartenscherp@gmail.com 06-83566058
                     
                     
      JO 16-3 John Veldhuizen John@vdbdoorn.nl 06-10304448   Werner Bruinier W.g.r.bruinier@hotmail.com 06-10497953
        Harald v Lieshout harald.van.lieshout@gmail.com 06-55974431        
           
      JO 14-1 Melvin Steenbeek melvin.steenbeek@gmail.com 06-22836803   Melvin Steenbeek melvin.steenbeek@gmail.com 06-22836803
        Luc Verberne luc.verberne@cosensis.nl 06-29546377   Luc Verberne luc.verberne@cosensis.nl 06-29546377
           
      JO 14-2 Mark Sluis mark_sluis@live.nl 06-42266609   Mark Sluis mark_sluis@live.nl 06-42266609
        Richard vd Heuvel richard.krommerijnstreek@fortune.nl 06-51060382   Wouter Smak wouter.smak@outlook.com 06-51238172
        Wouter Smak wouter.smak@outlook.com 06-51238172   Said Amghar amghar6@gmail.com 06-40254149
           
      JO 14-3 Luuk Lummen info@lummen.nl 06-42469251   Dennis Steinvoort noizgate666@hotmail.com 06-14315206
                Marten vd Zee mvdzee@xs4all.nl 06-53390055
                Pascal Kruysifix pmkruysifix@gmail.com 06-42717915
                Etienne v Dam etiennevandam@hotmail.nl 06-51161200
           
      JO 14-4         Dennis Steinvoort noizgate666@hotmail.com 06-14315206
                Marten vd Zee mvdzee@xs4all.nl 06-53390055
                Pascal Kruysifix pmkruysifix@gmail.com 06-42717915
                Etienne v Dam etiennevandam@hotmail.nl 06-51161200
                 
      JO 12-1 Peter Nierop peternierop@hotmail.com 06-21881114   Dennis Smit dennismarjanne@gmail.com 06-30053578
        Dennis Smit dennismarjanne@gmail.com 06-30053578   Peter Nierop peternierop@hotmail.com 06-21881114
                Melvin Epping m.epping29@gmail.com 06-40654290
                Lothar Kleinhaarhuis lothar.kleinhaarhuis@icloud.com 06-14019519
                Jarno Bolt takkie-@hotmail.com 06-50818180
                Taco Lageman taco.lageman@gmail.com 06-12988058
                Arie Stuy stuij5@hotmail.nl 06-45134769
                Erik Smit ehsmit@gmail.com 06-29592540
           
      JO 12-2 Melvin Epping m.epping29@gmail.com 06-40654290   Dennis Smit dennismarjanne@gmail.com 06-30053578
        Lothar Kleinhaarhuis lothar.kleinhaarhuis@icloud.com 06-14019519   Peter Nierop peternierop@hotmail.com 06-21881114
                Melvin Epping m.epping29@gmail.com 06-40654290
                Lothar Kleinhaarhuis lothar.kleinhaarhuis@icloud.com 06-14019519
                Jarno Bolt takkie-@hotmail.com 06-10366342
                Taco Lageman taco.lageman@gmail.com 06-12988058
                Arie Stuy stuij5@hotmail.nl 06-45134769
                Erik Smit ehsmit@gmail.com 06-29592540
           
      JO12-3 Arie Stuy stuij5@hotmail.nl 06-45134769   Dennis Smit dennismarjanne@gmail.com 06-30053578
        Erik Smit ehsmit@gmail.com 06-29592540   Peter Nierop peternierop@hotmail.com 06-21881114
                Melvin Epping m.epping29@gmail.com 06-40654290
                Lothar Kleinhaarhuis lothar.kleinhaarhuis@icloud.com 06-14019519
                Jarno Bolt takkie-@hotmail.com 06-10366342
                Taco Lageman taco.lageman@gmail.com 06-12988058
                Arie Stuy stuij5@hotmail.nl 06-45134769
                Erik Smit ehsmit@gmail.com 06-29592540
                     
      JO 11-1 Jaap Pieter Elenbaas jp.elenbaas@planet.nl 06-51812734   Jaap Pieter Elenbaas jp.elenbaas@planet.nl 06-51812734
        Gerik ten Berge gerikustenberge@hotmail.com 06-52505974   Gerik ten Berge gerikustenberge@hotmail.com 06-52505974
        Vincent van Dijk vincentvdijk@gmail.com 06-28671333        
                     
      JO 11-2 Erik Verseef e.verseef@gmail.com 06-29226618   Jasper van der Heide heide@borghese.nl 06-15965637
        Jurriaan Peters jurriaan.peters@gmail.com 06-41392937        
        Jasper van der Heide heide@borghese.nl 06-15965637        
           
      JO 11-3 Michiel van Hees michiel@cqp.nl 06-53932959        
                     
                     
           
      JO 10-1 Casper Polak polakcasper@hotmail.com 06-31004826   Casper Polak polakcasper@hotmail.com 06-31004826
        Teun Westbroek teun.westbroek@yahoo.com 06-29626251   Teun Westbroek teun.westbroek@yahoo.com 06-29626251
           
      JO 10-2 Christian Sorensen sorensenchristian@hotmail.com 06-14917310   Christian Sorensen sorensenchristian@hotmail.com 06-14917310
        Stijn van Eesbeek sveesbeek@gmail.com 06-25403912   Stijn van Eesbeek sveesbeek@gmail.com 06-25403912
           
      JO 10-3 Ronald Stolk ronaldpstolk@gmail.com 06-16078311   Ronald Stolk ronaldpstolk@gmail.com 06-16078311
                     
           
      JO 10-4 Edwin Tukker Tukker.edwin@gmail.com 06-15956223   Edwin Tukker Tukker.edwin@gmail.com 06-15956223
        Joost Veenendaal veenendaaljoost@hotmail.com 06-52846158        
           
      JO 9-1 Willem Michielsen wmichielsen@hotmail.com 06-52573855   Willem Michielsen wmichielsen@hotmail.com 06-52573855
        Arno van der Werk avdw.evr@gmail.com 06-51841536        
           
      JO 9-2 Martijn Schneider martijnschneider@gmail.com 06-23061758   Willem Michielsen wmichielsen@hotmail.com 06-52573855
        Elmar Duiveman elmarduiveman@gmail.com 06-24465858        
        Erik Janssonius erik.janssonius@gmail.com 06-82274392        
           
      JO 8-1 Michael Mayer mgmayer@outlook.com 06-24698798   Michael Mayer mgmayer@outlook.com 06-24698798
        Nik Osinski osinski.nik@gmail.com 06-52325339   Nik Osinski osinski.nik@gmail.com 06-52325339
           
      JO 8-2 Vincent Machiels v.machiels@gmail.com 06-23556174   Vincent Machiels v.machiels@gmail.com 06-23556174
        Lisette Coolen lisette@lisettecoolen.nl 06-20530259   Lisette Coolen lisette@lisettecoolen.nl 06-20530259
        Stefan Hoogland sghhoogland@hotmail.com 06-27109650   Stefan Hoogland sghhoogland@hotmail.com 06-27109650
           
      JO 8-3 Heiko Haasjes heikohaasjes@msn.com 06-11951617   Heiko Haasjes heikohaasjes@msn.com 06-11951617
        Taco Hanstede tacohanstede8@hotmail.com 06-24814880        
           
      JO 8-4 Bart v Genugten l.a.c.vangenugten@gmail.com 06-28436384   Robert Ruitenbeek robertruitenbeek@hotmail.com 06-48614372
        Simon Jan Terpstra mail@simon-jan.nl 06-42208384     mail@simon-jan.nl 06-42208384
           
      Champions league Thijs Jochems thijs.jochems@gmail.com 06-28270893   Thijs Jochems thijs.jochems@gmail.com 06-28270893
           
      Minivrienden Max Mantz max.mantz@gmail.com 06-28594181   Max Mantz max.mantz@gmail.com 06-28594181
           
      MO12-1 Sanne van der Lugt       Maarten van Rees maarten_rees@hotmail.com  
        Malou Dekker       Jeroen Willems janreinwillems@hotmail.com 06-18052214
                     
      MO11-1 Cas Teijssen casteijssen@hotmail.com 06-15038475   Cas Teijssen casteijssen@hotmail.com 06-15038475
                     
      MO15-1 Martijn Kooij martijn@captaincaveman.nl 06-52579372   Martijn Kooij martijn@captaincaveman.nl 06-52579372
        Dianne Hetterschijt dianne.hetterschijt@gmail.com 06-57265844   Gabe Sonke gsonke@hotmail.com 06-42803337
                   
    • Nieuws voor de webredactie? => info@devdoorn.nl

    • Communicatief ondersteund door