• Bestuur DEV Doorn

  • Sponsoring

    sponsorzaken@devdoorn.nl
  • Technische zaken en Wedstrijd zaken

    Technisch manager/hoofd Opleidingen             Michel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl 06 13261022

    Bovenbouw jongens (O13 t/m O19)                Michel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl 06 13261022

    Middenbouw jongens (O11 en O12)                Jos van Maurik    josvanmaurik@gmail.com    06 40874991

    Onderbouw jongens (mini t/m O10)                Mark Sluis          mark_sluis@live.nl              06 42266609

    Meiden/vrouwenvoetbal                                 Ebo Ebens          eboebens@icloud.com         06 14454934

    Wedstrijdsecretariaat                                    Ruud de Bruijn    wedstrijdsecretaris@devdoorn.nl

    Scheidsrechtersco√∂rdinator                            Roland Holdinga  ledenadministratie@devdoorn.nl

     

  • Ledenadministratie

  • Functie Naam E-mail adres
    Lid Roland Holdingaledenadministratie@devdoorn.nl
  • Jeugdactiviteiten (jeugd@devdoorn.nl)

    Marrith Hoenderken

     

    Laura Schoemaker

     

    Lisette Coolen

     

    Marije Lankamp

     

     

  • Accomodatie, clubhuis en materialen

    Accommodatie en veld               Bart van den Brink      rvdbrink@caiway.nl                     06 24396743

    Materialen en kleding                 Christian Sorensen     sorensenchristian@hotmail.com    06 14917310

  • Trainers en teammanagers

    DEV Doorn trainers+coaches 2023-2024
    Team Coach (naam) Coach (email) Coach (telefoon)  
             
    1e Roger d'Hollosy rogerdhollosy@me.com 06-54764832  
      Ad Spee adspee@hotmail.com 06-33131241  
      Christiaan Imhof c.imhof@planet.nl 06-53252578  
      Rik Bakker Rikkiebakker.RB@gmail.com 06-29207499  
             
    2e Henk Kramer hkramer1960@hotmail.com 06-17910264  
             
    O19-1 Harold Beuk haroldbeuk@ziggo.nl 06-44834888  
      Eus Coenen euscoe75@gmail.com 06-51252117  
             
    JO 18-1 Teo v.d. Kolk teovandekolk@gmail.com 06-21211474  
      Mark Sluis mark_sluis@live.nl 06-42266609  
      Annelies Huisingh annelies.huisingh@planet.nl 06-21822264  
             
    JO 17-1 Jos van Maurik josvanmaurik@gmail.com 06-40874991  
      Hans Verschraagen h.verschraagen@wxs.nl 06-30804543  
             
    JO 17-2 Mikal van Ee mikalvanee@gmail.com 06-24120167  
      Patrick Berisa patrickberisa@gmail.com    
      Leonie de Wit leoniedewit1979@gmail.com    
             
    JO 15-1 Michel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl 06-13261022  
      Vincent de Vries v.devries@ins-bc.nl 06-21805327  
       
    JO 15-2 Maarten Scherpenzeel maartenscherp@gmail.com 06-83566058  
      Wouter Smak wouter.smak@outlook.com 06-51238172  
      Ruud de Zeeuw famvanderzeeuw@ziggo.nl 06-48492730  
       
    JO 15-3 Luuk Lummen info@lummen.nl 06-42469251  
      Harm Jonkers wittehuis@ingeharm.nl 06-23551516  
             
             
             
       
    JO 15-4 Marloes Kootker Marlous.kootker@caiway.net    
      Paul van der Bijl      
             
             
             
       
    JO 13-1 Melvin Steenbeek melvin.steenbeek@gmail.com 06-48964770  
      Wassim El Kachouti wassimpje@gmail.com 06-86071352  
      Peter Nierop peternierop@hotmail.com 06-21881114  
             
             
             
             
             
    JO 13-2 Jarno Bolt takkie-@hotmail.com 06-50818180  
      Arie Stuy stuij5@hotmail.nl 06-45134769  
             
             
             
             
             
       
    JO12-1 Jaap Pieter Elenbaas jp.elenbaas@planet.nl    
      Gerik ten Berge gerikustenberge@hotmail.com 06-52505974  
      Vincent van Dijk vincentvdijk@gmail.com 06-28671333  
             
       
    JO12-2 Jurriaan Peters jurriaan.peters@gmail.com 06-41392937  
      Jasper van der Heide heide@borghese.nl 06-15965637  
       
    JO12-3 Michiel van Hees michiel@cqp.nl 06-53932959  
             
    JO 11-1 Casper Polak polakcasper@hotmail.com 06-31004826  
      Christian Sorensen sorensenchristian@hotmail.com 06-14917310  
             
    JO 11-2 Dennis Smit dennismarjanne@gmail.com 06-30053578  
      Teun Westbroek teun.westbroek@yahoo.com 06-29626251  
       
    JO 11-3 Edwin Tukker Tukker.edwin@gmail.com 06-15956223  
          06-52846158  
       
    JO 11-4 Tim Schuil tim.schuil@gmail.com 06-12404118  
      Jan Veurink Mail@janveurink.com 06-46191164  
       
    JO 10-1 Willem Michielsen wmichielsen@hotmail.com 06-52573855  
      Mark van de Loo markvandeloo@hotmail.com 06-24669268  
      Hans de Rode amyenhans@gmail.com    
       
    JO 10-2 Elmar Duiveman elmarduiveman@gmail.com 06-24465858  
      Menno de Haan Menno.dehaan@gmail.com 06-24534505  
       
    JO9-1 Simon Jan Terpstra mail@simon-jan.nl 06-42208384  
      Remco Zwinkels r.zwinkels@gmail.com 06-28941107  
       
    JO9-2 Taco Hanstede tacohanstede8@hotmail.com 06-24814880  
      Bart v Genugten      
       
    JO9-3 Vincent Machiels v.machiels@gmail.com 06-53207371  
      Lisette Coolen lisette@lisettecoolen.nl 06-20530259  
             
             
       
    JO9-4 Michael Mayer mgmayer@outlook.com 06-24698798  
      Heiko Haasjes heikohaasjes@msn.com 06-12405622  
      Mauritz Bothe Fmbothe@hotmail.com 06-41460281  
       
    JO 8-1 Stef van de Brink Stefvdbrink@gmail.com    
      Jurjen Groot jurjen.groot@gmail.com 06-27035376  
       
    JO 8-2 vacature      
      vacature      
       
    JO 8-3 Thijs Jochems thijs.jochems@gmail.com 06-28270893  
      Marc van der Burgt   06-54973091  
       
    Champions league Nik Osinski osinski.nik@gmail.com 06-52325339  
      Max Mantz max.mantz@gmail.com 06-28594181  
       
    Minivrienden Robert Ruitenbeek robertruitenbeek@hotmail.com 06-48614372  
       
    MO13-1 Jeroen Willems janreinwillems@hotmail.com 06-18052214  
      Cas Teijssen casteijssen@hotmail.com 06-15038475  
      Sanne van der Lugt sannevdlugt@fastmail.com    
      Kirsten Mayringer Kirstenmayringer@hotmail.com    
             
    MO15-1 Martijn Kooij martijn@captaincaveman.nl 06-52579372  
      Dianne Hetterschijt dianne.hetterschijt@gmail.com 06-57265844  
      Simen Taal simen@springsite.com 06-10413658  
             
    Vrouwenvoetbal Ebo Ebbens eboebens@icloud.com 06-14454934  
             
    keeperstraining jeugd      
  • Nieuws voor de webredactie? => info@devdoorn.nl

  • Communicatief ondersteund door