• Bestuursleden en contactpersonen

    Het bestuur van DEV Doorn bestaat idealiter uit vijf à zes personen en geeft leiding aan de vereniging op het gebied van beleid. De voorzitter, secretaris en penningmeester vormen het dagelijks bestuur.
  • Bestuur DEV Doorn

  • Voorzitter

    Pepijn de Vette

    voorzitter@devdoorn.nl

    • Personeel en Organisatie
    • Accommodatie
    • Maatschappelijke organisaties
  • Penningmeester

    Martin Taal

    penningmeester@devdoorn.nl

    • Kascommissie
    • Commissie oud papier
    • Subsidies
    • Sponsoradministratie

     

  • Commerciële zaken

    Christian Sorensen

    sponsorzaken@devdoorn.nl

    • Aanspreekpunt sponsoringszaken
    • Kleding
  • Marketing & Communicatie

    VACATURE

     

    • Contentbeheer sociale media
    • Promotie bij werving en sponsoring
    • Redactie intern en externe communicatie
    • Lokale pers
  • Voetbaltechnische zaken

    FunctieNaamE-mail adresTelefoon
    Hoofd Opleiding Michel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl 06-13261022
    Onderbouw jeugdMelvin Steenbeekmelvin.steenbeek@gmail.com06-22836803
    Bovenbouw jeugdMichel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl06-13261022
    MeidenvoetbalDianne Hetterschijt dianne.hetterschijt@gmail.com 06-57265844
    Adviseur Hugo Langras langr1949@gmail.com 06-54791624
  • Accommodatie en Clubhuis

    FunctieNaamE-mail adresTelefoon
    Accommodatie en veldBart van den Brinkrvdbrink@caiway.nl06-24396743
    ClubhuisWim Kooningsw.koonings@kpnplanet.nl
    Roostermaker clubhuisbezetting Yvonne Kraay yvonne_kraay@icloud.com
  • Sponsoring

    FunctieNaamE-mail adres Telefoon
    LidPatrick Schrooten sponsorzaken@devdoorn.nl 06-52403927
    Lid André Nell
  • Kleding en Materiaal

  • Functie Naam E-mail adres Telefoon
    Lid Arend van Ravenhorst ARavenhorst1964@kpnmail.nl 06-41510964
  • Jeugdactiviteiten

  • Functie Naam E-mail adres Telefoon
    Lid Tamara de Vries - Prij jeugd@devdoorn.nl
    Lid Saskia van Beek
    Lid Heleen Vigelius
    Lid Joyce van Aken
  • Functie naam E-mailadres Telefoon
    Wedstrijdsecretaris Jan Spigt wedstrijdsecretaris@devdoorn.nl 06-30132177
  • Teammanagers

  • Nieuws voor de webredactie? => info@devdoorn.nl

  • Communicatief ondersteund door