• Bestuursleden en contactpersonen

    Het bestuur van DEV Doorn bestaat idealiter uit vijf personen en geeft leiding aan de vereniging op het gebied van beleid. De voorzitter, secretaris en penningmeester vormen het dagelijks bestuur.
  • Bestuur DEV Doorn

  • Voorzitter

    Pepijn de Vette

    voorzitter@devdoorn.nl

    • Bestuur en Personeel
    • Accommodatie en Materialen
    • Clubhuis
    • Communicatie en ICT
    • Gemeente en scholen
    • Maatschappelijke organisaties
  • Voetbaltechnische zaken

    FunctieNaamE-mail adresTelefoon
    Hoofd Opleiding Michel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl 06-13261022
    Onderbouw jeugdMelvin Steenbeekmelvin.steenbeek@gmail.com06-22836803
    Bovenbouw jeugdMichel van Aken michelvanaken@devdoorn.nl06-13261022
    Adviseur Hugo Langras langr1949@gmail.com
  • Kantine zaken

    FunctieNaamE-mail adresTelefoon
    AccommodatiezakenBart van den Brinkrvdbrink@caiway.nl06-24396743
    BeheerWim Kooningsw.koonings@kpnplanet.nl
    Planning Yvonne Kraay yvonne_kraay@icloud.com
  • Sponsoring

    FunctieNaamE-mail adres Telefoon
    LidPatrick Schrooten sponsorzaken@devdoorn.nl 06-52403927
    Lid André Nell
    Lid Rene Okkersen
  • Kleding en Materiaal

  • Functie Naam E-mail adres Telefoon
    Lid Arend van Ravenhorst ARavenhorst1964@kpnmail.nl 06-41510964
  • Jeugdactiviteiten

  • Functie Naam E-mail adres Telefoon
    Lid Tamara de Vries - Prij jeugd@devdoorn.nl
    Lid Saskia van Beek
    Lid Heleen Vigelius
  • Senioren en Toernooi-activiteiten

  • Functie Naam Email adres
    Planner uit-toernooien vacature toernooi@devdoorn.nl
  • Functie naam E-mailadres Telefoon
    Wedstrijdsecretaris Jan Spigt wedstrijdsecretaris@devdoorn.nl 06-30132177
  • Teammanagers jeugd

  • NaamTeamE-mailTelefoon
    Alex Tjalsma JO 15-1 a.tjalsma@involvation.nl 06 53351935
    André Smits JO 13-1 asmits1973@gmail.com 06 50237282
    Bart Koch JO 10-2 bart.koch@gmail.com 06-46413937
    Bart Maas JO 14-1 bartmaas@xs4all.nl 06 46603591
    Ben van de Wijgaart JO 14-1 benvandewijgaart@gmail.com 06 23909236
    Dennis Steinvoort JO 10-1 noizgate666@hotmail.com 06 14315206
    Erik Verseef JO 8-1 e.verseef@gmail.com 06-29226618
    Hans Verschraagen JO 13-1 h.verschraagen@wxs.nl 06 30804543
    Harold Beuk JO 16-1 haroldbeuk@ziggo.nl 06 44834888
    Henk Kramer JO 19-2 hkramer1960@hotmail.com 06 17910264
    Jaap Pieter Elenbaas JO 8-2 jp.elenbaas@planet.nl 06-51812734
    Jan van Keulen JO 19-2 isabel_7116@hotmail.com 06 53956701
    Jasper Selten JO 9-1 jaspercarolijn@gmail.com 06-55392711
    Jos Wetters JO 12-2 joswetters@gmail.com 06 22701821
    Luc Verberne JO 11-1 luc.verberne@cosensis.nl 06 29546377
    Ludo Petersen JO 9-2 lpetersen@caiway.nl 06-15098859
    Lute Klein JO 12-2 lute.klein@atos.net 06 55852124
    Luuk Lummen JO 11-3 info@lummen.nl 06 42469251
    Marc de Jong JO 12-1 marc-de-jong@planet.nl 06 20602676
    Marcel van Wezel JO 10-2 vanwezel@caiway.nl 06-17318673
    Mark Sluis JO 11-2 mark_sluis@live.nl 06 42266609
    Melvin Epping JO 9-3 m.epping29@gmail.com 06-40654290
    Melvin Steenbeek JO 11-1 melvin.steenbeek@gmail.com 06 22836803
    Michiel van Hees JO 8-3 michiel@cqp.nl 06-53932959
    Peter van Nierop JO 9-1 peternierop@hotmail.com 06-21881114
    Pim Haanschoten JO 12-1 pim@phhechttechniek.nl 06 51198769
    Richard van den Heuvel JO 11-2 richard.krommerijnstreek@fortune.nl 06 51060382
    Ruard Feitsma JO 15-2 ruardfeitsma@hotmail.com 06 13475974
    Sander te Lindert JO 15-2 sander.te.lindert@hotmail.com 06 50419364
    Taco Lagerveld JO 9-4 taco.lageman@gmail.com 06-12988058
    Teo van de Kolk JO 14-1 teovandekolk@gmail.com 06 21211474
    Vincent van der Hoorn JO 17-1 vincentvanderhoorn@icloud.com 06 51364534
    Walter Verkuijl JO 19-1 walterenesther@hotmail.com 06 34538421
    Werner Bruinier JO 17-1 W.g.r.bruinier@hotmail.com 06 10497953
    Wouter Smak JO 11-3 wouter.smak@outlook.com 06 51238172
  • Nieuws voor de webredactie? => info@devdoorn.nl

  • Communicatief ondersteund door