• Traditiegetrouw staan de maanden februari, maart, april en mei in het teken van het maken van de teamindeling voor het volgende seizoen. Na overleg met de verschillende coördinatoren, trainers en coaches is de puzzel ook dit jaar weer gemaakt. De teamindeling is in deze periode altijd nog in concept omdat de ervaring leert dat er in de maand juni nog aanmeldingen en opzeggingen kunnen binnen komen.
     
    In de concept teamindeling ontbreekt nog de indeling van de meisjesteams. In deze categorie vinden op dit moment nog de laatste overleggen plaats.
     
    De komende periode zullen we werken aan het invullen van de vacatures die er nog zijn in de begeleiding van de teams.
     
    JO8-1 CONCEPT     JO8-2 CONCEPT     JO8-3 CONCEPT
    Joep Smit   1 Leonore de Boer   1 Pepijn Jochems
    Mauk Groot   2 Hugo Hentzen   2 Oscar Bot
    Gijs van den Brink   3 Tobias Voorbraak   3 Oscar Konigel
    Jins van Dulken   4 Jurre de Loor   4 Quinten Ruhe
    Pim Strikwerda   5 Olivier Severijns   5 Tom van den Hoff
    Brechje Jansonius   6 Joep Mulder   6 Dex Abbenhuis
    Alistair Neuerburg   7 Joep ?   7 Isa Visser
        8 Julius Dekker   8 Otis Kockman
              9 Felix van der Burgt
                 
    trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
    trainersgroep JO8     trainersgroep JO8     trainersgroep JO8
                 
    coaches:     coaches:     coaches:
    S. van den Brink     Vacature     T. Jochems
    J. Groot     Vacature     Vacature

     

    JO9-1 CONCEPT     JO9-2 CONCEPT     JO9-3 CONCEPT     JO9-4 CONCEPT
    Andy van der Pol   1 Bent Hanstede   1 Tijs Machiels   1 Pieter Meerman
    Thomas Terpstra   2 Kai Clement   2 Dex Mochtar   2 Bob Bothe
    Daan Zwinkels   3 Duuk van den Bogaard   3 Joppe Osinski   3 Julian Dijkstra
    Moos Rozmus   4 Mees Hasselaar   4 Stef Hoogland   4 Cas Haasjes
    Douwe Bakhuizen   5 Joep Lankamp   5 Wim Maassen   5 Ot Schuil
    Yvain Kuijpers   6 Kiki Glastra   6 Sam de Heus   6 Evan Vehof
    Sander Francken   7 Olivier van Genugten   7 Mats Hasselaar   7 Christoffel Mayer
    Veerle   8 Sayf Verwer   8 Ted Bakker   8 Bart-Jan
                       
    trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
    trainersgroep JO9     trainersgroep JO9     trainersgroep JO9     trainersgroep JO9
                       
    coaches:     coaches:     coaches:     coaches:
    S.J. Terpstra     T. Hanstede     L. Coolen     M. Mayer
    R. Zwinkels     B. van Genugten     V. Machiels     H. Haasjes
                      M. Bothe
                       
    Trainingslid                  
    Valentijn Stellaard                

     

    O10-1 CONCEPT     O10-2 CONCEPT
    James Severijns   1 Kasper Duiveman
    Ivo Michielsen   2 Cezar Mihali Avram
    Taeke van der Loo   3 Tom Savelkouls
    Fedde Lustig   4 Teije de Haan
    Seth Rode   5 Amir Bourich
    Luuk Huisman   6 Tomas van der Burgt
    Bradley Bont   7 Abe Sittig
    Mohamed Taanabout   8  
           
           
    trainer(s):     trainer(s):
    trainingsgroep JO10     trainingsgroep JO10
           
    coaches:     coaches:
    W. Michielsen     E. Duiveman
    H. de Rode     M. de Haan
    M. van der Loo    

     

    O11-1 CONCEPT     O11-2 CONCEPT     O11-3 CONCEPT     O11-4 CONCEPT
    Joppe Polak   1 Christopher Kramer   1 Milo Tukker   1 Joy Clement
    Mats Polak   2 Niek Smit   2 Hidde de Bruijn   2 Isaac vd Made
    Felix Sorensen   3 Olivier Westbroek   3 Wieger Vaandrager   3 Daan Veurink
    Ruben v Eesbeek   4 Mikael Todasjev   4 Sam Veenendaal   4 Noah Helderman
    Jort Weening   5 Spencer Griffin   5 Mats vd Made   5 Mees Brinkhuis
    Jonathan Darboe   6 Morris Ruit   6 Dennis   6 Anouk van Hees
    Hermon Habtom   7 Alexander Schneider   7 Adnan Savilatian   7 Yusef Arab
    Friso v 't Hoenderdaal   8 Tibbe van der Werk   8 Liam Gelooven   8 Djemie Vonk
    Olivier Pouw   9 Hugo Janssonius   9 Alex Mayer   9 Matthieu de Lannoy
        10 Florens Selten   10 Pieter Cloosterman   10 Oeds Christen
                    11 Jip Schuil
                       
    trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
    trainingsgroep JO11     trainingsgroep JO11     trainingsgroep JO11     trainingsgroep JO11
                       
    coaches:     coaches:     coaches:     coaches:
    C. Polak     T. Westbroek     E. Tukker     T. Schuil
    C. Sorensen     D. Smit     J. Veenendaal     J. Veurink

     

    O12-1 CONCEPT     O12-2 CONCEPT     O12-3 CONCEPT
    Boudewijn Elenbaas   1 Levi v Vulpen (disp)   1 Arjen Nuijten
    Silvijn ten Berge   2 Lucas van der Bijl (disp)   2 Zen v Hooijdonk
    David v Dijk   3 Siem Wes (disp)   3 Jayden Makkink
    Berend vd Berg   4 Boris Overbeek   4 Stan Sleddens
    Jorrit de Jong   5 Samuel Bos   5 Caspar v Hees
    Sjoerd Verseef   6 Sam Esmeijer   6 Fabian vd Gaag
    Nason Cornelia   7 Daan v Nijnatten   7 Ole Groot
    Tom Millenaar   8 Sep van der Heide   8 Sven Kolthof
    Victor Schulten   9 Nanne de Haan   9 Justin Jansen
    Olivier Peters   10 Hugo Jacobs   10 Abubakar Ahmad ?
              11 Ryan James ?
                 
    trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
    J. v Maurik     J. vd Heide     D. vd Gaag
    G. ten Berge            
    JP Elenbaas            
    V. v Dijk            
                 
    coaches:     coaches:     coaches:
    G. ten Berge     J. vd Heide     M. v Hees
    JP Elenbaas     J. Peters      
    V. v Dijk          

     

    JO13-1 CONCEPT     JO13-2 CONCEPT
    Sam Smit   1 Floris Nieuwenhave
    Benjamin Leenaars   2 Yannick Hogeboom
    Max Millenaar   3 Thierry Kuijpers
    Koen v Nierop   4 Briek Willems (disp)
    Teun Weening   5 Kevin Stuy (disp)
    Lars Geluk   6 Daan Veenendaal
    Toon v Workum   7 Bram Petersen
    Majdin Mujic   8 Rogier de Wit
    Sep Kleinhaarhuis   9 Gerwim Vlastuin
    Lucca Tukker   10 Jordy Bolt
    Ruben Smit   11 Nahom Habtom
    Noud Epping   12 Mahir el Fayda
    Tom Zandstra   13 Pepijn v Workum
    Olivier Zandbergen   14 Safouan Azzarouali
        15 Rubian Selten
        16 Jesse Beltman (disp)
        17 Dirk Broekhoff
        18 Ties Sinoo
           
           
    trainer(s):     trainer(s):
    M. Steenbeek     M. Steenbeek
    W. El Kachouti     W. El Kachouti
    E. Smit     E. Smit
    P. Nierop     P. Nierop
    M. Epping     M. Epping
    A. Stuij     A. Stuij
    J. Bolt     J. Bolt
           
    coaches:     coaches:
    M. Steenbeek     A. Stuij
    W. El Kachouti     J. Bolt

     

    JO15-1 CONCEPT     JO15-2 CONCEPT     JO15-3 CONCEPT     JO15-4 CONCEPT
    Rijk Melchers   1 Jelle vd Heuvel   1 Boris de Bree   1 Kyan Steinvoort
    Thijs Bagijn   2 Victor v Workum   2 Yven Lummen   2 Daan vd Bijl
    Diede Hurxkens   3 Sem de Jong   3 Nout Jonker   3 Benjamin Kramer
    Yulius de Vries   4 Aiden Sluis   4 Rens vd Zee   4 George Filipsan
    Teun Verberne   5 Silver Ketelaar   5 Yme Ruhe   5 Marijn van der Gaag
    Friso Berning   6 Eleonoor Kramer   6 Tijn Wes   6 Quirijn Koch
    Jesper v Breda   7 Mats Voorbraak   7 Olle de Wit   7 Joost v Spronsen
    Julian Holl   8 Hjelte Smak   8 Teun Venema   8 Tom Klein
    Luuk Krook   9 Joris vd Post   9 Mats Bagijn   9 Jorde Smits
    Thijmen Steenbeek   10 Siem v Buuren   10 Stijn Kruijsifix   10 Oualid Saqua
    Floris v Huuksloot   11 Julian v Wezel   11 Wessel Engel   11 Willem vd Mast
    Maarten Verschure   12 Melle Visser   12 Gijs v Dam   12 Sietze Dorrestein
    Paul Lesterhuis   13 Rick de Zeeuw   13 Timo Slagter   13 HiddeTjeerdsma
    Mounir Amghar   14 Daniel van Dinter   14 Stijn van Vught   14 Freek de Moed
    Thijmen Engelhart   15 Jules Kuperus   15 Ewout Schlattman   15 Hassan Saqua
              16 Jorgen Roeten   16 Oscar Verhaagen
                       
    trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
    M. van Aken     M. Scherpenzeel     P. Kruijsifix (1x per week)     M. vd Zee (1x per week)
    V. de Vries     W. Smak     E. van Dam (1x per week)     D. Steinvoort (1x per week)
          S. Amghar            
                       
    coaches:     coaches:     coaches:     coaches:
    M. van Aken     M. Scherpenzeel     L. Lummen     Vacature
    V. de Vries     W. Smak     H. Jonker      
          S. Amghar            
          R. de Zeeuw          

     

    JO17-1 CONCEPT     O17-2 CONCEPT
    Felipe Hurxkens   1 Naut vd Zee
    Pieter Elenbaas   2 Mees Teijssen
    Niek Donkersloot   3 Jurriaan Feld
    Jip Wassenaar   4 Sjoerd Smits
    Gijs Burger   5 Jacco Lantinga
    Milan Goes   6 Nathan Hofsink
    Ruben Pluimers   7 Menne Bos
    Marcus Doornenbal   8 Mees Verschraagen
    Niels v Beek   9 Jurre Pluimers
    Maurits Oortwijn   10 Mees de Vette
    Simon Huiskes   11 Tom v Bulken
    Gilian Lodewijks   12 Hugo Boogaard
    Jens van Arkel   13 Sem v 't Klooster
    Thijn de Vos   14 Lucas van 't Hoenderdaal
    Bart Leenaars   15 Floris de Brey
    Estelle Verbeek   16 Ramon Banis
        17 Gijs v Lieshout
        18 Tjerk Buseman
           
    trainer(s)/coaches:     trainer(s)/coaches:
    J. v Maurik     M. v Ee
    H. Verschraagen     P. Berisa
           
          teammanager:
          L. de Wit

     

    O18-1 CONCEPT
    Jilles Verberkmoes
    Bas v Beek
    Bram Verberne
    Faber v Woensel
    Tim Hassels Monning
    Mees Tomassen
    Lieuwe vd Heuvel
    Laurens vd Kolk
    Phillipe Maas
    Floris Maas
    Tjerk Bagijn
    Tiuri Klein
    Floris vd Burg
    Emanuel Lamers
    Pieter Bas Haveman
    Floris v Rheenen
     
    trainer(s):
    M. Sluis
    W. v Beek
     
    coaches:
    T. vd Kolk
    A. Huisingh

     

    O19-1 CONCEPT
    Guus de Bruijn
    David Bult
    Sim Janssen
    Willem vd Windt
    Morris v Zelst
    Lex v Gorp
    Rense Alferink
    Thije Verdaasdonk
    Simen Taal
    Jeremy Scharenburg
    Cas Roseboom
    Eric Tenthof
    Karel Laporte
    Adnan Samo
    Laurens Veldhuizen ?
    Feike Langedijk ?
    Ilyas ?
     
    trainer(s):
    H. Beuk
    E. Coenen
     
    coaches:
    H. Beuk
    E.Coenen