• Hierbij presenteert de T.C. de teamindeling voor seizoen 2021-2022. Deze indeling is nog in concept omdat deze door aanmeldingen en/of afmeldingen nog kan wijzigen.

    Voor vragen en/of opmerkingen kan men contact opnemen met Hoofd Opleiding Michel van Aken, via michelvanaken@devdoorn.nl

     

  • DEV Doorn JO-8

  • O8-1     O8-2     O8-3
    Morris Ruit   1 Alexander Schneider   1 Hugo Janssonius
    James Severijns   2 Lux van der Klift   2 Tibbe van der Werk
    Ivo Michielsen   3 Kasper Duiveman   3 Hugo Looijer
    Taeke van der Loo   4 Bent Hanstede   4 Tom Savelkouls
    Fedde Lustig   5 Cezar Mihali Avram   5 Mischa Boin
        6 Rover de Bruijn   6 Ted Leeman
        7     7  
        8     8  
                 
    trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
    W. Michielsen     E. Duiveman     vacature
                 
    coaches:     coaches:     coaches:
    D. Ruit     T. Hanstede     A. van der Werk
    J. Severijns     M. Schneider     M. Looijer
  • DEV Doorn JO-9

  •   O9-1     O9-2     O9-3
    1 Mats Polak   1 Felix Sorensen   1 Ruben v Eesbeek
    2 Jort Weening   2 Joppe Polak   2 Jonathan Darboe
    3 Niek Smit   3 Olivier Pouw   3 Alex Mayer
    4 Friso van 't Hoenderdaal   4 Olivier Westbroek   4 Spencer Griffin
    5 Florens Stelten   5 Isaac vd Made   5 Mikael Todasjev
    6 Milo Tukker   6 Liam Gelooven   6 Yusef Arab
    7 Noah Helderman   7 Joy Clement   7 Fien Stolk
    8 Jaedon Veenendaal   8 Hidde de Bruijn   8 Sam Veenendaal
                9 Arsham Shamsara
                   
      trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
      C. Polak     C. Sorensen     R. Stolk
                  S. v Eesbeek
                   
      coaches:     coaches:     coaches:
      C. Polak     C. Sorensen     R. Stolk
      F. Weening           S. v Eesbeek
  • DEV Doorn JO-10 en MO-10

  •  
      O10-1     O10-2     O10-3
    1 Boudewijn Elenbaas   1 Sam Esmeijer   1 Daan Veenendaal
    2 Silvijn ten Berge   2 Johnny Haringman   2 Stan Sleddens
    3 Floris vd Werf   3 Sjoerd Verseef   3 Ole Groot
    4 Thijmen vd Burg   4 Sep van der Heide   4 Caspar v Hees
    5 David v Dijk   5 Olivier Peters   5 Victor Schulten
    6 Jorrit de Jong   6 Boris Overbeek   6 Tom Millenaar
    7 Berend vd Berg   7 Christoph Kramer   7 Ryan James
    8 Daan v Nijnatten   8 Levi v Vulpen   8 Fabian vd Gaag
    9 Lucas van der Bijl   9     9  
                   
      trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
      J.P. Elenbaas     J. van der Heide     A. Kloosterboer
      M. de Jong           J. Veenendaal
      G. ten Berge            
                   
      coaches:     coaches:     coaches:
      J.P. Elenbaas     J. van der Heide     A. Kloosterboer
      M. de Jong     J. Peters     J. Veenendaal
      G. ten Berge     E. Verseef      

    MO10-1

    Esmee Hoogland
    Madelief Lantinga
    Aya Boutaghou
    Esmee Scholten
    Noor Teijssen
    Benthe Kruijsifix
    Liset Westerholt
    Joy Clement
    Dot Vegter
     
    trainer(s):
    C. Teijssen
     
     
     
    coaches:
    C. Teijssen
             
  • DEV Doorn JO-11

  • O11-1     O11-2     O11-3
    Lars Geluk   1 Jordy Bolt   1 Floris Nieuwenhave
    Toon v Workum   2 Ties Sinoo   2 Ruben Smit
    Majdin Mujic   3 Thierry Kuijpers   3 Kevin Stuy
    Sam Smit   4 Noud Epping   4 Bram Petersen
    Benjamin Leenaars   5 Dirk Broekhoff   5 Siem Wes
    Max Millenaar   6 Tom Zandstra   6 Gerwim Vlastuin
    Koen v Nierop   7 Briek Willems   7 Olivier Zandbergen
    Rubian Selten   8 Lucca Tukker   8 Jake Thissen
    Teun Weening   9 Yannick Hogeboom   9  
    Sep Kleinhaarhuis            
                 
    trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
    D. Smit     J. Bolt     E. Smit
    P. Nierop     M. Epping     B. Thissen
          L. Kleinhaarhuis     A. Stuij
          T. Lageman      
                 
    coaches:     coaches:     coaches:
    D. Smit     M. Epping     E. Smit
    P. Nierop     L. Kleinhaarhuis     B. Thissen
                A. Stuij
  • DEV Doorn MO-11

  •   MO11-1
    1 Yousra Bakour
    2 Lot Dekker
    3 Famke Willems
    4 Vienna v Bladeren
    5 Frederieke Duiveman
    6 Amber Niekerk
    7 Tirza v Eesbeek
       
      trainer(s):
      J. Willems
      K. Niekerk
      M. v Rees
       
      coaches:
      J. Willems
      K. Niekerk
      M. v Rees
     
  • DEV Doorn JO-13

  •  
      O13-1     O13-2     O13-3     O13-4
    1 Melle Visser   1 Maarten Verschure   1 Yven Lummen   1 Mats Bagijn
    2 Thijs Bagijn   2 Victor v Workum   2 Boris de Bree   2 Oualid Saqua
    3 Diede Hurxkens   3 Jelle vd Heuvel   3 Nout Jonker   3 Stijn Kruijsifix
    4 Lesterhuis, Paul   4 Sem de Jong   4 Wessel Engel   4 Julian v Wezel
    5 Yulius de Vries   5 Floris v Huuksloot   5 Rens vd Zee   5 Gijs v Dam
    6 Teun Verberne   6 Thijmen Engelhart   6 Yme Ruhe   6 Flynn Blakmoor
    7 Seppe v As   7 Aiden Sluis   7 Daan vd Bijl   7 Quirijn Koch
    8 Rijk Melchers   8 Silver Ketelaar   8 Benjamin Kramer   8 Joost v Spronsen
    9 Friso Berning   9 Eleonoor Kramer   9 Tijn Wes   9 Tom Klein
    10 Jesper v Breda   10 Mats Voorbraak   10 Daniel van Dinter   10 Silas Punt
    11 Julian Holl   11 Rick vd Zeeuw   11 Maarten Redele   11 Jorde Smits
    12 Luuk Krook   12 Hjelte Smak   12 George Filipsan   12 Yasir
    13 Thijmen Steenbeek   13 Joris vd Post   13 Ewout Schlattman   13 Teun Venema
    14 Jelle Verseef   14 Mounir Amghar   14 Timo Slagter   14 Marijn van der Gaag
          15 Siem v Buuren   15 Kyan Steinvoort      
                         
      trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
      M. Steenbeek     M. Sluis     D. Steinvoort (1x per week)     E. v Dam (1x per week)
      L. Verberne     W. Smak           P. Kruijsifix (1x per week)
            S. Amghar     coaches:      
      coaches:           D. Steinvoort     coaches:
      M. Steenbeek     coaches:     J.C. Redele     M. v Wezel
      L. Verberne     M. Sluis           B. Koch
            W. Smak            
            R. vd Heuvel            
       
  • DEV Doorn MO13 (8 x 8 competitie)

  • MO13-1
    Puck de Koff
    Sophie de Haas
    Amber Janssonius
    Puck v Buuren
    Fenne Sonke
    Linde Langedijk
    Leanne Kooij
    Anne v Bulken
    Lotte Bruinink
    Emmy Op de Coul
     
    Trainer(s)
    Martijn Kooij
    Gabe Sonke
     
    Coaches
    Martijn Kooij
    Gabe Sonke
    Dianne Hetterscheit
  • JO15

  •  
      O15-1     O15-2     O15-3
    1 Pieter Elenbaas   1 Naut vd Zee   1 Laurens Veldhuizen
    2 Emanuel Lamers   2 Owen Stevens   2 Mounir Bakour
    3 Twan v Vulpen   3 Jurriaan Feld   3 Puk de Wit
    4 Felipe Hurxkens   4 Maurits Oortwijn   4 Martje Roelants
    5 Niek Donkersloot   5 Sjoerd Smits   5 Ramon Banis
    6 Jip Wassenaar   6 Jacco Lantinga   6 Daniel Roost
    7 Gijs Burger   7 Nathan Hofsink   7 Gijs v Lieshout
    8 Milan Goes   8 Menne Bos   8 Willem vd Mast
    9 Ruben Pluimers   9 Floris de Brey   9 Luc Janssen
    10 Marcus Doornenbal   10 Sem v 't Klooster   10 Jens te Lindert
    11 Niels v Beek   11 Mees de Vette   11 Thomas Haanschoten
    12 Thijn de Vos   12 Mees Teijssen   12 Valentijn Veldhoven
    13 Tom v Bulken   13 Jurre Pluimers   13 Rafael de Jong
    14 Bart Leenaars   14 Hugo Boogaard   14 Hassan Saqua
                15 Leonie Roggen
                   
      trainer(s):     trainer(s):     trainer(s):
      J. v Maurik     M. Scherpenzeel     W. Bruinier
      H. Verschraagen     P. de Vette      
                   
                   
      coaches:     coaches:     coaches:
      J. v Maurik     M. Scherpenzeel     Vacature
      H. Verschraagen     P. de Vette     Vacature
       
  • JO16

  •  
      O16-1
    1 Jilles Verberkmoes
    2 Bas v Beek
    3 Bram Verberne
    4 Faber v Woensel
    5 Tim Hassels Monning
    6 Mees Tomassen
    7 Lieuwe vd Heuvel
    8 Laurens vd Kolk
    9 Phillipe Maas
    10 Floris Maas
    11 Tjerk Bagijn
    12 Tiuri Klein
    13 Floris vd Burg
       
      trainer(s):
      M. v Aken
       
      coaches:
      T. vd Kolk
           
  • JO17

  •  
      O17-1
    1 Matijn Brinkman
    2 Jurre Knier
    3 Willem vd Windt
    4 Florian v Zalingen
    5 Morris v Zelst
    6 Lex v Gorp
    7 Rense Alferink
    8 Lucas Goes
    9 Thije Verdaasdonk
    10 Yura de Jong
    11 Wisse Tjalsma
    12 Simen Taal
    13 Oscar v Rheenen
    14 Guus de Bruijn
    15 Joram v Kaam
    16 Valentijn v Dijk
    17 David Bult
       
      trainer(s):
      H. Beuk
      F. v Dijk
      R. de Bruin
       
      coaches:
      H. Beuk
      F. v Dijk
      R. de Bruin
           
  • JO19

  •   O19-1
    1 Lotfi Azzarouali
    2 Mathijn Zuurbier
    3 Lars Telkamp
    4 Dimitri Oostveen
    5 Lennard Roelants
    6 Diede Stolker
    7 Ids Tjalsma
    8 Floris Vos
    9 Nadir Saddiki
    10 Victor Wouters
    11 Tibbe v Woensel
    12 Nadir
    13 Roan Smit
    14 Sim Janssen
    15 Benjamin de Jongh
    16 Henk vd Kooij
       
      trainer(s):
      H. Kramer
       
      coaches:
      H. Kramer
      Vacature