• Traditiegetrouw staan de maanden april, mei en juni voor de TC altijd in het teken van regelmatig en zorgvuldig overleggen met trainers en teamcoaches over de teamindeling voor het nieuwe seizoen. Nu het seizoen 19-20 achter de rug is, wil de Technische Commsie (TC) deze ook graag presenteren. Het is het streven van de TC de komende weken de vacatie posities verder in te vullen. Daarnaast kunnen er nog mutaties in de teamindeling plaatsvinden vanwege aanmeldingen en/of opzeggingen.

    Voor vragen en/of opmerkingen kan men een mail sturen naar => michelvanaken@devdoorn.nl

     

  • DEV Doorn JO-8

  •   O8-1     O8-2     O8-3
      Naam     Naam     Naam
    1 Mats Polak   1 Felix Sorensen   1 Jort Weening
    2 Ruben van Eesbeek   2 Joppe Polak   2 Jonathan Darboe
    3 Spencer Griffin-Jorgensen   3 Olivier Pouw   3 Florens Selten
    4 Friso van 't Hoenderdaal   4 Olivier Westbroek   4 Sam Veenendaal
    5 Alexander Mayer   5 Isaac vd Made   5 Mikael Todasjev
    6 Milo Tukker   6 Liam Gelooven   6 Daan de Wit
    7     7 Fien Stolk   7 Joy Clement
                   
                 
      trainer:     trainer:     trainer:
      Casper Polak     Casper Sorensen     Jasper Selten
                 
      coaches:     coaches:     coaches:
      Casper Polak     Christian Sorensen     Jasper Selten
      Stijn van Eesbeek     Ronald Stolk     Frank Weening
                   
  • DEV Doorn JO-9

  •   O9-1     O9-2     O9-3
      Naam   Naam   Naam
    1 Zen van Hooijdonk   1 Ohran Ince   1 Ryan James
    2 Sam Esmeijer   2 Lucas van der Bijl   2 Daan Veenendaal
    3 Johnny Haringman   3 Boudewijn Elenbaas   3 Stan Sleddens
    4 Sjoerd Verseef   4 Silvijn ten Berge   4 Ole Groot
    5 Sep van der Heide   5 Floris vd Werf   5 Caspar v Hees
    6 Olivier Peters   6 Thijmen vd Burg   6 Victor Schulten
    7 Boris Overbeek   7 David v Dijk   7 Tom Millenaar
    8     8 Jorrit de Jong   8 Fabian vd Gaag
          9 Berend vd Berg   9  
             
      Trainer(s)   Trainer(s)   Trainer(s)
      Jasper vd Heide   JP Elenbaas   Anne Kloosterboer
        Gerik ten Berge   Joost Veenedaal
        Maarten de Jong    
             
      Coaches:   Coaches:   Coaches:
      Erik Verseef   JP Elenbaas   Anne Kloosterboer
      Juriaan Peters?   Gerik ten Berge   Michiel van Hees?
      Jasper vd Heide   Maarten de Jong   Joost Veenendaal
  • DEV Doorn JO-10

  •   O10-1     O10-2     O10-3
      Naam     Naam     Naam
    1 Sam Smit   1 Tom Zandstra   1 Kevin Stuij
    2 Majdin Mujic   2 Thierry Kuijpers   2 Briek Willems
    3 Max Millenaar   3 Jordy Bolt   3 Rogier de Wit
    4 Toon v Workum   4 Dirk Broekhoff   4 Levi v Vulpen
    5 Rubian Selten   5 Yannick Hogeboom   5 Ties Sinoo
    6 Koen v Nierop   6 Sepp Kleinhaarhuis   6 Lars Geluk
    7 Benjamin Leenaars   7 Olivier Zandbergen   7 Bram Petersen
    8 Teun Weening   8 Luca Tukker   8 Dyami Harskamp
    9     9 Noud Epping   9  
             
      Trainer(s)     Trainer(s)     Trainer(s)
      Peter Nierop     Peter Nierop     Peter Nierop
      Dennis Smit     Dennis Smit     Dennis Smit
      Jarno Bolt     Jarno Bolt     Jarno Bolt
      Melvin Epping     Melvin Epping     Melvin Epping
      Lothar Kleinhaarhuis     Lothar Kleinhaarhuis     Lothar Kleinhaarhuis
      Taco Lageman     Taco Lageman     Taco Lageman
             
      Coaches     Coaches     Coaches
      Peter Nierop     Melvin Epping      
      Dennis Smit     Lothar Kleinhaarhuis     Pim Willems?
  • DEV Doorn JO-11

  •   O11-1     O11-2
      Naam opmerking   Naam
    1 Yme Ruhe     1 Maarten Redele
    2 Daan vd Bijl     2 George Filipsan
    3 Benjamin Kramer     3 Rayan Taanabout
    4 Mats Bagijn     4 Julian v Wezel
    5 Oualid Saqua     5 Gijs v Dam
    6 Timo Slagter     6 Flynn Blakmoor
    7 Stijn Kruijsifix     7 Quirijn Koch
    8 Silas Punt     8 Joost v Spronsen
    9 Kyan Steinvoort     9 Reza Gholami
    10 Jorde Smits     10 Tom Klein
    11 Teun Venema alleen trainen      
               
      Trainer(s)       Trainer(s)
      Pascal Kruijsifix       Pascal Kruijsifix
      Dennis Steinvoort       Dennis Steinvoort
      Etienne v Dam       Etienne v Dam
               
      Coaches:       Coaches:
      Dennis Steinvoort       Marcel v Wezel
              Bart Koch
  • DEV Doorn MO-11

  • MO11-1
    Naam
    Aya v.d. Lugt
    Famke Willems
    Lot Dekker
    Yousra Bakour
    Noor Thijssen
    Vienna v. Bladeren
    Amber Niekerk
     
     
    Trainer(s)
    Gesprekken gaande
     
     
    Coaches
    Gesprekken gaande
     
  • DEV Doorn JO12

  •   O12-1     O12-2     O12-3
      Naam     Naam     Naam
    1 Melle Visser   1 Julian Holl   1 Yven Lummen
    2 Thijs Bagijn   2 Maarten Verschure   2 Boris de Bree
    3 Diede Hurxkens   3 Victor v Workum   3 Silver Ketelaar
    4 Lesterhuis, Paul   4 Jelle vd Heuvel   4 Eleonoor Kramer
    5 Yulius de Vries   5 Sem de Jong   5 Nout Jonker
    6 Teun Verberne   6 Floris v Huuksloot Kuilenburg   6 Mats Voorbraak
    7 Seppe v As   7 Luuk Krook   7 Hjelte Smak
    8 Rijk Melchers   8 Thijmen Engelhart   8 Wessel Engel
    9 Friso Berning   9 Aiden Sluis   9 Mounir Amghar
    10 Jesper v Breda   10 Joris vd Post   10 Rens vd Zee
    11 Thijmen Steenbeek   11 Jelle Verseef   11 Siem v Buuren
             
      Trainer(s)     Trainer(s)     Trainer(s)
      Melvin Steenbeek     Mark Sluis     Mark Sluis
      Luc Verberne           Wouter Smak
                  Said Amghar
               
      Coaches     Coaches     Coaches
      Melvin Steenbeek     Mark Sluis     Luuk Lummen
      Luc Verberne     Richard van de Heuvel     Wouter Smak
  • DEV Doorn JO-13

  •   O13-1  
      Naam  
    1 Willem vd Mast  
    2 Tom v Bulken  
    3 Luc Janssen  
    4 Jens te Lindert  
    5 Thomas Haanschoten  
    6 Sem v 't Klooster  
    7 Thijs Kruisman  
    8 Mees de Vette  
    9 Olle de Wit  
    10 Jurre Pluimers  
    11 Bart Leenaars  
    12 Valentijn Veldhoven  
    13 Rafael de Jong  
    14 Hugo Boogaard  
    15 Bram v Spronsen  
    16 Hassan Saqua  
    17 Taha Almas  
         
      Trainer(s)  
      Jos van Maurik  
      Pim Haanschoten  
         
      Coaches  
      Jos van Maurik  
      Marc de Jong  
  • DEV Doorn MO13 (8 x 8 competitie)

  •   MO13-1
      Naam
    1 Leanne Kooij
    2 Linde Langedijk
    3 Fenne Sonke
    4 Naomi van den Brink
    5 Puck van Buuren
    6 Amber Jansonius
    7 Puck de Koff
    8 Leonie Roggen
       
      Trainer(s)
      Martijn Kooij
      Gabe Sonke
       
      Teammanager
      Dianne Hetterschijt
       
  • DEV Doorn JO-14

  •   O14-1     O14-2
      Naam     Naam
    1 Emanuel Lamers   1 Laurens Veldhuizen
    2 Twan v Vulpen   2 Naut vd Zee
    3 Felipe Hurxkens   3 Owen Stevens
    4 Niek Donkersloot   4 Nathan Hofsink
    5 Jip Wassenaar   5 Menne Bos
    6 Maurits Oortwijn   6 Floris de Brey
    7 Mees Verschraagen   7 Gijs van Lieshout
    8 Gijs Burger   8 Mounir Bakour
    9 Milan Goes   9 Puk de Wit
    10 Sjoerd Smits   10 Jacco Lantinga
    11 Ruben Pluimers   11 Jurriaan Feld
    12 Jorden de Braam   12 Okhan Ince
    13 Mees Teijssen   13 Martje Roelants
    14 Marcus Doornenbal   14 Ramon Banis
    15 Niels v Beek   15 Daniel Roost
    16 Thijn de Vos      
             
      Trainer(s)     Trainer(s)
      Jos v Maurik      
      Maarten Scherpenzeel     Marten van de Zee
      Wim van Beek      
            Coaches
      Coaches     Marten van de Zee
      Andre Smits?     Reinold Hofsink
      Hans Verschraagen      
  • JO15 - Download de Voetbal.nl app voor jouw teamprogramma....

  •   O15-1  
      Naam  
    1 Pieter Elenbaas  
    2 Jilles Verberkmoes  
    3 Bas v Beek  
    4 Bram Verberne  
    5 Faber v Woensel  
    6 Tim Hassels Monning  
    7 Mees Tomassen  
    8 Lieuwe vd Heuvel  
    9 Laurens vd Kolk  
    10 Katja vd Post  
    11 Justin vd Wijgaart  
    12 Phillipe Maas  
    13 Floris Maas  
    14 Tjerk Bagijn  
    15 Tiuri Klein  
         
      Trainer(s)  
      Maarten Scherpenzeel  
      Wim v Beek?  
         
      Coaches  
      Maarten Scherpenzeel  
      Teo van de Kolk  
      Ben van de Wijgaart  
  • JO17

  • Spelregelbewijs verplicht voor leden uit 2003 via Voetbalmasterz.nl

  •   O17-1     O17-2
      Naam     Naam
    1 Wisse Tjalsma   1 Matijn Brinkman
    2 Simen Taal   2 Jurre Knier
    3 Floris vd Burg   3 Willem vd Windt
    4 Oscar v Rheenen   4 Sam Sadooni
    5 Luuk Jonkers   5 Sylvan te Lindert
    6 Sietze Gardenier   6 Florian v Zalingen
    7 Naud Vasterd   7 Guus de Bruijn
    8 Louk Hassels Monning   8 Morris v Zelst
    9 Saber Chait   9 Medoc Staal
    10 Benjamin de Jongh   10 Lex v Gorp
    11 Mohammed Kaouass   11 Rense Alferink
    12 Henk vd Kooij   12 Soheil Baktiary
    13 Thije Verdaasdonk   13 Lucas Goes
    14 Sim Janssen   14 Joram v Kaam
    15 Yura de Jong   15 Valentijn v Dijk
          16 David Bult
             
      Trainer(s)     Trainer(s)
      Harold Beuk     Werner Bruinier
             
      Coaches     Coaches
      Harold Beuk     Floris v Dijk
      Alex Tjalsma     Ruud de Bruijn
             
  • JO19 - Pas zelf je eigen profielfoto aan in de Voetbal.nl app.....

  •   O19-1     O19-2
      Naam     Naam
    1 Zep van Buuren   1 Jeffrey Ploeg
    2 Shen Ouwens   2 Lotfi Azzarouali
    3 Wiecher Beker   3 Lars Telkamp
    4 Richard Berisa   4 Tom Griep
    5 Bram Eggens   5 Hidde van der Hoorn
    6 Rijk Everloo   6 Dimitri Oostveen
    7 Joppe Vettorato   7 Lennard Roelants
    8 Quinten de Vries   8 Timme van Rooijen
    9 Peter v Barneveld   9 Diede Stolker
    10 Sam de Haan   10 Pieter Strijbos
    11 Stan Jonkers   11 Ids Tjalsma
    12 Rajiv Ridderbosch   12 Ralph Vierveijzer
    13 Rick Oeloff   13 Sven Vierveijzer
    14 Mathijn Zuurbier   14 Floris Vos
    15 Lars Bosch   15 Victor Wouters
          16 Tibbe v Woensel
      Trainer(s)      
      Michel van Aken     Trainer(s)
      Vincent de Vries?     Henk Kramer
             
      Coaches     Coaches
      Michel van Aken     Henk Kramer
      Vincent de Vries     Vincent van der Hoorn