• Trainingen-schema seizoen 22/23 per januari 2023

    •        
             
        TRAININGSCHEMA
             
      Maandag      
      Tijd Team Veld Trainers
      tot 18.30 BSO 1A  
      17.45 - 19.00 O10-1/O10-2/O10-3 trainingshoek trainingsgroep O10
             
      18.30 - 20.45 keeperstraining trainingshoek T. vd Kolk / L. vd Kolk / F. Hurxkens
             
      18.30 - 19.45 O14-3 1A trainingsgroep 14-3 / 14-4
      20.00 - 21.15 O16-2 1A M. Scherpenzeel
             
      17.15 - 18.30 MO10-1 / MO11-1 1B J. Willems / C. Teijssen
      18.30 - 19.45 O14-4 1B trainingsgroep 14-3 / 14-4
      20.00 - 21.15 O16-1 1B J. Maurik / H. Verschraagen
             
      17.30 - 18.45 O9-1/O9-2 2A trainingsgroep O9
      18.45 - 20.00 O12-1/O12-2/O12-3 2A trainingsgroep O12
      20.00 - 21.30 O17-1 2A M. v Aken / W. v Beek
             
      17.45 - 19.00 O8-1/O8-2/O8-3/O8-4 2B trainingsgroep O8
      19.00 - 20.15 O14-2 2B M. Sluis / W. Smak / S. Amghar
             
      Dinsdag      
      Tijd Team Veld Trainers
      tot 18.30 BSO 1A  
      19.00 - 20.00 Mark Sluis training & coaching Trainingshoek M. Sluis
             
      19.00 - 20.15 O16-3 1A W.Bruinier
             
      17.45 - 19.00 O11-1/O11-2/O11-3 1B trainingsgroep O11
      19.00 - 20.15 O19-1 1B H. Beuk / E. Coenen
      20.30 - 22.00 1e elftal 1A + 1B R. Andeweg / A. Spee / A. Nell
             
      19.00 - 20.15 O14-1 2A M. Steenbeek / L. Verberne
      20.30 - 22.00 IVA 2A ????
             
      19.00 - 20.15 MO15-1 2B M. Kooij / G. Sonk
             
      Woensdag      
      Tijd Team Veld Trainers
      17.30 - 18.30 champions league Trainingshoek T. Jochems
      20.30 - 22.00 Mark Sluis training & coaching Trainingshoek M. Sluis
             
      17.30 - 18.45 O10-1/O10-2/O10-3 1A trainingsgroep O10
      18.45 - 20.00 O12-1/O12-2/O12-3 1A trainingsgroep O12
      20.15 - 21.30 O16-2 1A M. Scherpenzeel
             
      17.30 - 18.45 O9-1 / O9-2 1B trainingsgroep O9
      19.00 - 20.15 O14-2 1B M. Sluis / W. Smak / S. Amghar
      20.15 - 21.30 O16-1 1B J. Maurik / H. Verschraagen
             
      17.15 - 18.30 MO11-1 / MO12-1 2A J. Willems / C. Teijssen
      18.45 - 20.00 O14-3 2A trainingsgroep O14-3 / O14-4
             
      17.30 - 18.45 O8-1/O8-2/O8-3/O8-4 2B trainingsgroep O8
      18.45 - 20.00 O14-4 2B trainingsgroep O14-3 / O14-4
      Donderdag      
      Tijd Team Veld Trainers
      tot 18.30 BSO 1A  
      19.00 - 20.15 MO15-1 Trainingshoek M. Kooij / G. Sonk
             
      19.00 - 20.15 O14-1 1A M. Steenbeek / L. Verberne
             
      18.45 - 20.15 O17-1 1B M. v Aken / W. v Beek
      20.30 - 22.00 1e elftal 1A + 1B R. Andeweg / A. Spee
             
      17.45 - 19.00 O11-1/O11-2/O11-3 2A trainingsgroep O11
      19.00 - 20.15 O19-1 2A H. Beuk / E. Coenen
      20.30 - 22.00 Zaterdag 2 2A H. Kramer
             
      19.00 - 20.15 O16-3 2B W. Bruinier
             
      20.30 - 22.00 45+ Trainingshoek  
      20.30 - 22.00 Maxivrienden Trainingshoek  
      Vrijdag      
      Tijd Team Veld Trainers
      20.00 - 21.30 35+ 1A  
      20.00 - 21.30 vrouwengroep 1B  
      Zaterdag      
      Tijd Team Veld Trainers / coordinator
      9.30 - 10.30 minivrienden trainingshoek M.Mantz
      9.30 - 10.30 champions league trainingshoek T. Jochems