Maandag | ||||
Tijd | Team | Veld | Trainers | |
Tot 18:30 | BSO | 1A | N.V.T. | |
17:45 - 19:00 | JO8 (aan begin seizoen alleen woensdag) | Trainingshoek | trainingsgroep JO8 | |
17:45 - 19:00 | JO11 | 1A/1B | trainingsgroep JO11 | |
17:45 - 19:00 | JO10 | 2A | trainingsgroep JO10 | |
17:45 - 19:00 | JO9 | 2B | trainingsgroep JO9 | |
18:30 - 21:00 | Keepers (jeugd) | Trainingshoek | T. vd Kolk / L. vd Kolk / F. Hurxkens | |
19:00 - 20:15 | JO18-1 | 1A | M. Sluis / W. v Beek | |
19:00 - 20:15 | JO15-2 | 1B | M. Scherpenzeel / W.Smak / S. Amghar | |
19:00 - 20:15 | JO12 | 2A | trainingsgroep JO12 | |
19:00 - 20:15 | MO13-1 | 2B | S. v Eesbeek | |
20:15 - 21:30 | JO15-3 | 1A | Trainingsgroep JO15-3/4 | |
20:15 - 21:30 | JO15-4 | 1B | Trainingsgroep JO15-3/4 | |
20:15 - 21:45 | JO17-1 | 2A | J. v Maurik / H.Verschraagen | |
20:15 - 21:45 | JO17-2 | 2B | R. Berisa / M. v Ee | |
Dinsdag | ||||
Tot 18:30 | BSO | 1A | N.V.T. | |
18:30 - 19:45 | MO15-1 | 2B | M. Kooi | |
18.45 - 19.45 | FIT door voetbal | Trainingshoek | M. Sluis | |
18:45 - 20:30 | JO19-1 | 2A | H. Beuk / E. Coenen | |
19:00 - 20:15 | JO13-1 | 1A | Trainingsgroep JO13 | |
19:00 - 20:15 | JO13-2 | 1B | Trainingsgroep JO13 | |
20:00 - 21:30 | JO15-1 | 2B | M. v Aken / V. de Vries | |
20:00 - 21.30 | Keepers (senioren) | Trainingshoek | A.Nell | |
20:30 - 22:00 | Heren 1 | 1A+B | R. 'd Hollosy / A. Spee / A. Nell | |
20:30 - 22:00 | IVA | 2A | ||
Woensdag | ||||
17:30 - 18:45 | CH.L. | Trainingshoek | Trainingsgroep Champions league | |
17:45 - 19:00 | JO8 / JO10 | 1A | Trainingsgroep JO8 / JO10 | |
17:45 - 19:00 | JO9 | 1B | Trainingsgroep JO9 | |
19:00 - 20:15 | JO12 | 1A | Trainingsgroep JO12 | |
19:00 - 20:15 | MO13-1 | 1B | J. Willems / C. Teijssen | |
19:00 - 20:15 | JO15-3 | 2A | Trainingsgroep JO15-3/4 | |
19:00 - 20:15 | JO15-4 | 2B | Trainingsgroep JO15-3/4 | |
20.15 - 21.15 | FIT door voetbal | Trainingshoek | B. Barkey | |
20:15 - 21:30 | JO17-1 | 1A | J. v Maurik / H.Verschraagen | |
20:15 - 21:45 | JO17-2 | 1B | R. Berisa / M. v Ee | |
20:15 - 21:30 | JO15-2 | 2A | M. Scherpenzeel | |
20.30 - 22.00 | Dames (1x per 2 weken) | Trainingshoek | E. Ebens | |
Donderdag | ||||
Tot 18:30 | BSO | 1A | N.V.T. | |
17:30 - 18:45 | MO15-1 | 1B | ? | |
17.45 - 19.00 | JO11 | 2A + 2B | Trainingsgroep JO11 | |
18.45 - 20:15 | JO15-1 | 1A | M. v Aken / V. de Vries | |
18:45 - 20:15 | JO19-1 | 1B | H. Beuk / E. Coenen | |
19.00 - 20.00 | FIT door voetbal | Trainingshoek | M. Sluis | |
19:00 - 20:15 | JO13-1 | 2A | Trainingsgroep JO13 | |
19:00 - 20:15 | JO13-2 | 2B | Trainingsgroep JO13 | |
20:30 - 21:45 | JO18-1 | 2B | M. Sluis / W. v Beek | |
20:30 - 21:45 | Maxivrienden | Trainingshoek | ||
20:30 - 21:45 | 45+ | Trainingshoek | ||
20:30 - 22:00 | Heren 1 | 1 A+B | R. 'd Hollosy / A. Spee / A. Nell | |
20:30 - 22:00 | Heren 2 | 2A | H. Kramer | |
Vrijdag | ||||
20:00 - 21:30 | 35+ | 1A | ||
20:00 - 21:30 | Dames | 1B | E. Ebens | |
Zaterdag | ||||
9.30 - 10.30 | minivrienden | Trainingshoek | Trainingsgroep minivrienden | |
9.30 - 10.30 | CH.L. | Trainingshoek | Trainingsgroep Champions league |