• Trainingsschema

           
    Maandag      
    Tijd Team Veld Trainers
    tot 18.30 BSO 1A  
    17.45 - 18.45 O13-1 1B J. v Maurik
    18.15 - 19.30 O11-1/O11-2/O11-3 3A trainingsgroep M. Steenbeek
    18.15 - 19.30 O10-1/O10-2 3B D. Steinvoort / P Kruijsifix
    19.00 - 20.00 O14-1 1B J. v Maurik
    19.00 - 20.00 O13-2 1A M. v Aken
    19.45 - 21.00 O15-1 3A M. Scherpenzeel
    19.45 - 21.00 O15-2 3B F. v Dijk
    20.00 - 21.30 O19-2 1A H. Kramer
    20.30 - 22.00 O19-1 1B M v Aken / W. Verkuyl
    Dinsdag      
    Tijd Team Veld Trainers
    tot 18.30 BSO 1A  
    18.30 - 19.30 O12-1/O12-2 3A trainingsgroep H. Langras
    19.00 - 20.15 O16-1 1A H. Beuk 
    19.00 - 20.15 O17-1 1B W. Bruinier
    20.30 - 22.00 A-selectie 1A/1B R. Andeweg / A. Spee
    Woensdag      
    Tijd Team Veld Trainers
    17.30 - 18.45 champions league Trainingshoek C. Polak en C. Sorensen
    17.45 - 18.45 O13-1 3A J. v Maurik
    18.00 - 19.30 O9-1/O9-2/O9-3/O9-4 1B trainingsgroep D. Smit
    18.15 - 19.30 O11-1 1A M. Steenbeek
    18.15 - 19.30 O10-1/O10-2 1A D. Steinvoort / P Kruijsifix
    19.00 - 20.15 O14-1 3A J. v Maurik
    19.45 - 21.00 O15-2 1A N. Osinski
    19.45 - 21.00 O19-2 1B H. Kramer
    Donderdag      
    Tijd Team Veld Trainers
    tot 18.30 BSO 1A  
    18.00 - 19.15 O8-1/O8-2/O8-3 Trainingshoek trainingsgroep J.P. Elenbaas
    18.00 - 19.00 O13-2 3A M. v Aken
    18.30 - 19.30 O12-1/O12-2 1A trainingsgroep H. Langras
    18.45 - 20.00 O11-2/O11-3 1B trainingsgroep M. Sluis
    19.00 - 20.15 O16-1 3A H. Beuk 
    19.00 - 20.15 O17-1 3B W. Bruinier / V. vd Hoorn
    19.30 - 20.30 O15-1 1A M. Scherpenzeel
    20.00 - 21.30 Zondag 2 Trainingshoek  
    20.00 - 21.30 Maxivrienden Trainingshoek  
    20.30 - 22.00 O19-1 3A M. v Aken/W. Verkuyl
    20.30 - 22.00 B-selectie 3B M. Scherpenzeel / A. v Ravenhorst
    20.30 - 22.00 A-selectie 1A/1B R. Andeweg / A. Spee
    Vrijdag      
    Tijd Team Veld Trainers
           
    Zaterdag      
    9.30 - 10.30 meisjes 3a Voetbalouders
    9.30 - 10.30 minivrienden trainingshoek Bart Severijns en Diko Ruit
    9.30 - 10.30 champions league trainingshoek Casper Polak en Christian Sorensen