• Hier staat het volledig programma te lezen wat er de komende periode gespeeld gaat worden.

  • Thuisprogramma en kleedkamer info

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteam
    za 02-mrt. 09:00DEV Doorn JO9-4Kampong JO9-10veld 4B A164
    za 02-mrt. 10:30DEV Doorn JO9-2KVVA JO9-1veld 4A A264
    di 05-mrt. 19:00DEV Doorn JO13-1OSM '75 JO13-1veld 151
    vr 08-mrt. 19:3045+1Focus '07 45+1veld 1 B
    vr 08-mrt. 20:0045+1CDW 45+1veld 1 B
    vr 08-mrt. 20:00DEV Doorn VR30+1Valleivogels VR30+1veld 1 (Pupillen JO8-JO12) B
    vr 08-mrt. 20:30DEV Doorn 35+1Candia '66 35+2veld 1 A
    vr 08-mrt. 21:00DEV Doorn VR30+1Candia '66 VR30+1veld 1 (Pupillen JO8-JO12) A
    vr 08-mrt. 21:00DEV Doorn VR30+2v.v. Veenendaal VR30+1veld 2 A
    vr 08-mrt. 22:00DEV Doorn 35+1CDW 35+1veld 1 A
    vr 08-mrt. 22:00DEV Doorn VR30+2GVVV VR30+1veld 2 B
    za 09-mrt. 09:00DEV Doorn JO12-1Victoria JO12-3veld 4A A
    za 09-mrt. 09:00DEV Doorn JO10-1SVL JO10-1veld 4B A1
    za 09-mrt. 09:00DEV Doorn JO13-1DOSC JO13-2veld 3
    za 09-mrt. 09:00DEV Doorn MO15-1Candia '66 MO15-1veld 1
    za 09-mrt. 10:00DEV Doorn JO11-4VRC JO11-6veld 2 B
    za 09-mrt. 10:15DEV Doorn JO10-2CJVV JO10-2veld 4B A1
    za 09-mrt. 10:30DEV Doorn JO8-1DOVO JO8-2veld 4A A2
    za 09-mrt. 10:30DEV Doorn JO8-3Hercules JO8-3veld 4A A1
    za 09-mrt. 10:30DEV Doorn JO13-2Austerlitz JO13-1JMveld 3
    za 09-mrt. 10:30DEV Doorn JO15-1DOSC JO15-1veld 1
    za 09-mrt. 11:30DEV Doorn JO12-2Delta Sports '95 FC JO12-4veld 2 B
    za 09-mrt. 11:30DEV Doorn JO11-3Jonathan JO11-5veld 4A A
    za 09-mrt. 12:15DEV Doorn JO18-1sv Parkhout JO18-1veld 1
    za 09-mrt. 12:15DEV Doorn JO17-2IJFC JO17-2veld 3
    za 09-mrt. 15:00DEV Doorn 1ONA '53 1veld 1
    za 16-mrt. 09:00DEV Doorn JO11-1Meern De JO11-1veld 4A A
    za 16-mrt. 09:00DEV Doorn JO9-1Vliegdorp 't vv JO9-2veld 4B A1
    za 16-mrt. 09:00DEV Doorn JO15-3Jonathan JO15-4veld 3
    za 16-mrt. 09:00DEV Doorn JO15-2DOVO JO15-2veld 1
    za 16-mrt. 10:00DEV Doorn JO12-3Merino's de JO12-1veld 2 B
    za 16-mrt. 10:00DEV Doorn JO9-2VRC JO9-3veld 4B A1
    za 16-mrt. 10:30DEV Doorn JO11-2AFC Quick 1890 JO11-2veld 4A A
    za 16-mrt. 10:30DEV Doorn MO13-1VRC MO13-2veld 3
    za 16-mrt. 10:30DEV Doorn JO15-1Kampong JO15-2veld 1
    za 16-mrt. 11:00DEV Doorn JO9-3Woudenberg JO9-2veld 4B A1
    za 16-mrt. 12:00DEV Doorn JO9-4S.V. Houten JO9-4veld 4B A1
    za 16-mrt. 12:00DEV Doorn JO15-4VRC JO15-4veld 3
    za 16-mrt. 12:00DEV Doorn JO9-5GVVV JO9-4veld 4A A1
    za 16-mrt. 12:00DEV Doorn JO8-2Roda '46 JO8-8veld 4A A2
    za 16-mrt. 12:15DEV Doorn JO17-2FC Driebergen JO17-3veld 1
    za 16-mrt. 14:00DEV Doorn (Zat) 2Delta Sports '95 FC 2veld 1
    di 19-mrt. 20:00JO19-1CDW JO19-1veld 151
    vr 22-mrt. 19:3045+1CDW 45+1veld 1 A
    vr 22-mrt. 19:30DEV Doorn VR30+2GVVV VR30+1veld 4-GVVV A
    vr 22-mrt. 20:3045+1Vriendenschaar 45+1veld 1 A
    vr 22-mrt. 20:30DEV Doorn 45+2Vliegdorp 't vv 45+2veld 1 A
    vr 22-mrt. 20:30DEV Doorn VR30+2DOVO VR30+1veld 4-GVVV B
    vr 22-mrt. 20:30DEV Doorn VR30+1VRC VR30+1veld 1 B
    vr 22-mrt. 21:00DEV Doorn 35+1FC Driebergen 35+1veld 2 A
    vr 22-mrt. 21:30DEV Doorn VR30+1Valleivogels VR30+1veld 1 A - Hoofdveld
    vr 22-mrt. 22:00DEV Doorn 35+1Candia '66 35+2veld 2 B
    za 23-mrt. 09:00JO11JO11veld 1 A
    za 23-mrt. 10:30DEV Doorn MO15-1Vriendenschaar MO15-1veld 1
    za 23-mrt. 15:00DEV Doorn 1Candia '66 1veld 1
    za 30-mrt. 10:30JO15-2JO15-3veld 1
    vr 05-apr. 19:30DEV Doorn 45+2VVZ '49 45+2veld 1 A
    vr 05-apr. 19:30DEV Doorn VR30+2v.v. Veenendaal VR30+1veld 1-DOVO B
    vr 05-apr. 20:0045+1Vriendenschaar 45+1veld 1 B
    vr 05-apr. 20:3045+1CDW 45+1veld 1 B
    vr 05-apr. 20:30DEV Doorn 45+2Vliegdorp 't vv 45+2veld 1 A
    vr 05-apr. 20:30DEV Doorn VR30+1Valleivogels VR30+1veld 1 B
    vr 05-apr. 21:00DEV Doorn 35+1FC Driebergen 35+1veld 1 A
    vr 05-apr. 21:00DEV Doorn VR30+2Scherpenzeel VR30+1veld 1-DOVO B
    vr 05-apr. 21:30DEV Doorn VR30+1Woudenberg VR30+1veld 1 A
    vr 05-apr. 22:00DEV Doorn 35+1SVL 35+3veld 1 B
    za 06-apr. 09:00DEV Doorn MO13-1FC Driebergen MO13-1veld 1
    za 06-apr. 10:30DEV Doorn JO15-1CJVV JO15-1veld 1
    za 06-apr. 12:15DEV Doorn JO17-2Delta Sports '95 FC JO17-3veld 1